Przejdź do treści

Agencja Marketingowa -
Palms Brand

Tworzymy skuteczne kampanie realizujące założone cele i dążymy do osiągnięcia jak najlepszych efektów. 

Kreatywność, pasja, szybkie działanie i długoletnie doświadczenie to nasze atuty. Stawiamy na ciągły rozwój i nie są to jedynie frazesy. Cały czas dokształcamy nas zespół, realizujemy i wdrażamy przeróżne projekty wizerunkowe, strategiczne i przede wszystkim SPRZEDAŻOWE. Kierujemy się jedną, bardzo ważną zasadą: szczerość. Bez niej nie zbudujemy marki i biznesu na którym Ci zależy. Reagujemy na bieżące zmiany na świecie, jak i w obrębie branż, którymi się zajmujemy.

Nasz zespół

OLGA

Twórca strategii social media.
To ona ubierze Twoją markę i kampanie w odpowiednie słowa, dopasuje lejki sprzedażowe i… wyciśnie z Ciebie to, co najlepsze!

ANIA

Storymarker.
Zaopiekuje się Twoim wizerunkiem w trybie TU I TERAZ! Pełna uważność na zadaniu? To właśnie jej atut!

MARYSIA

Szukasz kogoś, kto obsłuży Twoje reklamy w trymiga? Marysia to mistrzyni tabelek i… skutecznego zarabiania pieniędzy poprzez ADSY.

JUSTYNA

Zaczynała jako wirtualna asystentka. Przez lata ukierunkowała się w dziedzinie, która wychodzi jej najlepiej – grafika. Zaczarowane projekty graficzne? Tylko u niej!

VALET

Nasz czworonożny, czarny przyjaciel umilający realizację każdego projektu.

Nasz zespół to nie ludzie
z przypadku!

Choć to brzmi bardzo górnolotnie wyznajemy o wszyscy jednakowe wartości. Działamy w grupie, jednak każdy z nas rozwija swoje indywidualne zdolności. Znamy swoje mocne i słabe strony dzięki testowi Gallupa. Opieramy się również o Human Design. Wciąż uczymy się komunikacji, aby dla ciebie działać jeszcze skuteczniej. Marketingowy świat stoi dla nas otworem.

Zapraszamy Cię w podróż na tropikalne wyspy. 
Ty odpoczywasz, a my pracujemy.